Space
שלום!

Join the forum, it's quick and easy

Space
שלום!
Space
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דיון | ההידרדרות של המולדת VS העליה

+3
Ratchet
snow
Teuton-Knight
7 posters

Go down

דיון | ההידרדרות של המולדת VS העליה  Empty דיון | ההידרדרות של המולדת VS העליה

הודעה על ידי Teuton-Knight Fri Oct 01, 2010 12:38 pm

היי, המודלת שלנו ישראל מידרדרת משנה לשנה למרות שיש תחומים בהם היא מתקדמת משנה לשנה.
למשל בתחום המוזיקה יש הידרדרות לא? שימו לב לזה : https://www.youtube.com/watch?v=0D2yjGvcOCE
זה רמה ? מה אנחנו ? לאן הגענו ? חייבים להיחלץ מהמצב . למרות שיש זמרים שבשנה האחרונה עשו קפיצת מדרגה כמו : נאור אורמיה & אברהם טל . גם בספורט : מכבי תל - אביב בכדורסל עד לפני 6 שנים הייתה על גג אירופה עם הזכייה ביורולינג היו לה איזה 40 אליפויות רצוף Very Happy עכשיו מ2008 יש לה אליפות אחת מ3 שנים. טניס : עד לפני שנתיים היינו על גג העולם כשעלינו לחצי גמר גביע דיוויס והפסנדנו לספרד שאז זכתה הגביע. עכשיו ירדנו לבית האירופי - אפריקאי No מאמינים ? כדורגל : יש לנו כישרונות מדהימים על המגרשים אבל מה ? הם לא יודעים להיתחבר. יוסי בניון, דודו אוואט, בן סהר , בירם כיאל ושאר הליגיונרים (שחקנים שמחקים בליגות אחרות ) לא יכולים לקחת אותנו למונדיאל ? יפן מעפילה ואנחנו לא ? שחקנים ברמה שלנו לא יכולים לקחת אותנו ליורו ? חבל ..
דודו לפני שבועיים עצר את ריאל וכריסטיאנו רונאלדו עם הצלות אדירות ובנבחרת ? נכון שאין לו כמעט טעויות אבל ההצלות שלו בנבחרת לא משתוות להצלות שלו בליגה .. ליגת העל בהידרדרות. איך אבי לוזון מרשה לעצמו להגדיל את הליגה ל16 כש5-6 לא מסוגלות להעמיד תקציב ראוי לשמו ? מה זה שיטת הקיזוז ? מי שמע על זה ? מה זה השחיטות הזו ?
פוליטקה : בפוליטקה אנחנו רק מידרדרים...
א. אירועי המשט - בזה אני לא מאשים את ישראל אבל מה ? טעות של הצבא .. למה לשלוח חיילים לא חמושים לספינה בה יודעים שיש יותר אנשים שיכולים להתגבר על הכוח ששלחו מסכנים החיילים .
המשט עירער אותנו עוד יותר וגרם לירידה המעמדנו בקרב מדינות מסוימות ואני לא מדבר רק על טורקיה .
ב.ש"ס - בושה וחרפה, מה קורה פה ? הדתיים השחורים לא מתגייסים לצבא? אני דתי ואני מתגייס ! אני לא שחור .ש"ס משיגים את התקציבים ולא עושים איתם כלום המגזר בדתי מידרדר ואנשי ש"ס חיים טוב. השחורים עוד מעט יהיו רבים כ"כ עד שבקושי יהיה צבא .
ג. מה קורה עם הכסף במדינה ? כמה תקציבים מקבלת המדינה ? כמה שחיתות יש ... למשל ? למה לפני כמה שנים הכור הגרעיני היה שייך למוענה אזורית תמר ? זה יותר קרוב לדימונה . אחרי מאבק של דימונה זה עבר לדימונה ודימונה השיגה עוד כסף שמגיעה לה בהחלט! מה שהיה יועד להיות עיירות הפיתוח לפני 50 שנה לדוגמה : ירוחם עדיין לא עברה את ה10,000 תושבים למה ? כי בארץ החליטו לתת הכל לקיבוצים. עד שקמו אנשים מסויימים. עכשיו אי אפשר לשנות את הכל זה בלאגן ונשארנו תקועים ככה .
מה דעתכם ? דיון פורה ומהנה לכולם !

חזרה למעלה Go down

דיון | ההידרדרות של המולדת VS העליה  Empty Re: דיון | ההידרדרות של המולדת VS העליה

הודעה על ידי snow Fri Oct 01, 2010 12:41 pm

זה ישראל, אם לא יהיה סוף עולם אנחנו נביא את זה על עצמנו, מדינה עלובה אנחנו. אנחנו הבדיחה של העולם.

חזרה למעלה Go down

דיון | ההידרדרות של המולדת VS העליה  Empty Re: דיון | ההידרדרות של המולדת VS העליה

הודעה על ידי Teuton-Knight Fri Oct 01, 2010 12:50 pm

snow כתב:זה ישראל, אם לא יהיה סוף עולם אנחנו נביא את זה על עצמנו, מדינה עלובה אנחנו. אנחנו הבדיחה של העולם.

אחי במטרה של שאשכול הזה הוא ליידע את הדור הצעיר ! אסור לתת לזה להימשך .

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי snow Fri Oct 01, 2010 12:52 pm

Teuton-Knight כתב:
snow כתב:זה ישראל, אם לא יהיה סוף עולם אנחנו נביא את זה על עצמנו, מדינה עלובה אנחנו. אנחנו הבדיחה של העולם.

אחי במטרה של שאשכול הזה הוא ליידע את הדור הצעיר ! אסור לתת לזה להימשך .
שתדע, אני חלק מהדור הצעיר Smile

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Ratchet Fri Oct 01, 2010 1:38 pm

אני בעד לעזוב תארץ הגרועה הזו.
לעזוב לארה"ב, שם אפשר להרגיש בטוח יותר שלא ינחיתו עלינו פצצת אטום בכל שנייה.

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי kostor Fri Oct 01, 2010 2:18 pm

Ratchet כתב:אני בעד לעזוב תארץ הגרועה הזו.
איתך...
אני אומר נשאיר ת'דוסים שיעשו מדינה "יהודית"...
הייתי בניו יורק בחופש והחלטתי ששם אני אגור בחיי.

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Teuton-Knight Fri Oct 01, 2010 3:22 pm

Ratchet כתב:אני בעד לעזוב תארץ הגרועה הזו.

בדיוק .. חברה חייבים להגביר מודעות ולהילחם ! ואם לא אז פשוט לברוח ..
אף אחד לא רוצה לחיות בפחד .

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Admin Sun Oct 03, 2010 5:24 pm

המפ...מה אתם כבר מבינים על הארץ הזו..בני כמה אתם כבר..גם אני קטן כן?(רק אומר)
אתם פשוט גדלתם על זה שארה''ב יותר טובה, נכון היא יותר טובה אבל מה לעשות שיש כאלו שנלחמים נגדנו וששונאים אותנו.
צריך להילחם במקום לברוח. ואברהם טל לא הזמר הכי טוב שיש זה שהוא פשוט לא שר על ''היא הלכה שתחזור אליי'', אבל הוא לא מתקרב לרמה של זמרים כמו עוזי חיטמן וכו'.
בקשר לספורט אין לי מה להגיד לך רוב הכדורגלנים הם נבוטים עם כנפיים..בגלל זה רובם לא מגיעים לשחק בחול וכדומה, בקשר לכדורסל אנחנו לא רעים למען האמת מכבי תל אביב אולי ירדה ברמה אבל זה כי השחקנים הטובים הלכו לפתח קריירה במקומות אחרים, בין כו כו כמה ישראלים יש במכבי תל אביב..

ומה לעשות שיש לנו עניינים הרבה יותר חשובים מהספורט, ובפוליטיקה על כל טעות קטנה שנעשה כל העולם ''ישראל זה ישראל זה'' והערבים עושים מה שהם רוצים בכיף.
לדוגמא ההקפאה ביהודה ושומרון-
הערבים כבר המון זמן מושכים את זה ומושכים את זה ומתלוננים כשביבי אומר שהוא רוצה להמשיך את הבנייה ואז מאשימים אותנו.

אבל אין מה להגיד הפוליטקאים של פעם טובים יותר, כי הם נלחמו על המדינה שלהם, הייתה להם חוכמת חיים והכי חשוב אומץ.
כנ''ל עם הילדים של פעם.

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Loomen Sun Oct 03, 2010 8:00 pm

אני דווקא לא מאשימים את ביבי.
הערבים וגם חלק מהעולם מאשים אותו על זה שהוא ממשיך את הבנייה ומפסיק את ההקפאה. מה הם לא מבינים? ביבי נתן להם בתור מתנה 10 חודשי הקפאה שבהם יוכלו להנות מזה ולרצות להתחיל בדיונים בוושינגטון- ומה הערבים עשו- הסתלבטו עלינו ולא עשו כלום ואחרי שנגמרת ההקפאה הם רוצים שנמשיך. אז אין סיבה שנמשיך את ההקפאה- לא נוצר שום הסכם, אין כלום, וביבי בכלל התחיל את ההקפאה במחווה של רצון טוב.
יש אנשים ביהודה ושומרון שיש להם כבר ילדים והם לא יכולים לבנות להם בתים ובינתיים יכול להיות שעשרות אנשים מתקבצים בבית קטנטן ונהיים מסכנים מרגע לרגע כי הם מאמינים שזאת המולדת שלהם והם צריכים לשמור עליה ועל שטחיה.

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Admin Wed Oct 06, 2010 5:10 pm

לימון(אולי כבר תודה בשם שלך יותר קל לכתוב אותו?Razz כן אני יודע את השם שלךRazz) רק לפרוטוקול אני לא אמרתי שאני מאשים את ביבי.

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי eilin Wed Oct 06, 2010 5:16 pm

אתה יודע את השם שלו??!?! של קל הא אני עוד אגלה איך קוראים לו! מואעהעהעהעהעהעהעהעההעה למה לא להאשים את ביבי? ביבי אשם בכל! XD

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics