Space
שלום!

Join the forum, it's quick and easy

Space
שלום!
Space
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דיון|חיים בכוכבים שונים

+2
Loomen
eden55
6 posters

Go down

דיון|חיים בכוכבים שונים  Empty דיון|חיים בכוכבים שונים

הודעה על ידי eden55 Fri Oct 01, 2010 2:47 pm

אם לדעתכם קיימים חיים במקום כל שהוא ביקום?
יש כוכב שאתם חושבים שבו יש חיים?
אם באמת קיימים חיים במקום אחר לדעתכם נגיע לשם?

חזרה למעלה Go down

דיון|חיים בכוכבים שונים  Empty Re: דיון|חיים בכוכבים שונים

הודעה על ידי Loomen Fri Oct 01, 2010 5:28 pm

כן, כן וכנראה שלא.
הסיבה לכך היא שלמרות שהתנאים לחיים הופכים את הסיכוי לכך לאפסי אבל מדובר שביקום יש מילארדי מילארדים של כוכבים (ועוד בהגזמה של המעטה) ולכן בטוח שיש עוד לפחות אחד, אם לא עשרות ומאות של כוכבים שיש בהם חיים.

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי pooandpee Fri Oct 01, 2010 10:16 pm

אני חושב שיש חיים בכוכבים אחרים ואני לא חושב על קצת אלא על אלפים או עשרות אלפים
כן כתוב בתשובה לשאלה הראשונה
צריך לחשוב טוב לפני 100 שנה לא יכלו להגיע ב 10 שעות לארצות הברית היום אפשר לטוס לירח
אז אני משאר שבעוד 100 שנה כבר בני האדם יעברו כוכב

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי snow Fri Oct 01, 2010 10:36 pm

כן, כבר מצאו. צורות מיקרוסקופיות וחיידקים, וכן הם נחשבים חיים.

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי eden55 Sat Oct 02, 2010 10:54 am

Loomen כתב:כן, כן וכנראה שלא.
הסיבה לכך היא שלמרות שהתנאים לחיים הופכים את הסיכוי לכך לאפסי אבל מדובר שביקום יש מילארדי מילארדים של כוכבים (ועוד בהגזמה של המעטה) ולכן בטוח שיש עוד לפחות אחד, אם לא עשרות ומאות של כוכבים שיש בהם חיים.

pooandpee כתב:אני חושב שיש חיים בכוכבים אחרים ואני לא חושב על קצת אלא על אלפים או עשרות אלפים
כן כתוב בתשובה לשאלה הראשונה
צריך לחשוב טוב לפני 100 שנה לא יכלו להגיע ב 10 שעות לארצות הברית היום אפשר לטוס לירח
אז אני משאר שבעוד 100 שנה כבר בני האדם יעברו כוכב
כן, גם אני חושב כמוכם יש מיליארדי כוכבים ביקום חייב להיות באחד מהם חיים וגם יכול להיות שהצרכי חיים שלהם שונים אולי הם לא צריכים חמצן אלה פחמן? איך קבעו שאם יש חייב להיות להם את אותם מאפייני חיים כמו שלנו?
snow כתב:כן, כבר מצאו. צורות מיקרוסקופיות וחיידקים, וכן הם נחשבים חיים.
כן אני יודע אבל אני מתכוון יותר מפותחים כמונו...

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Falkor Sat Oct 02, 2010 5:31 pm

ברור שיש חיים מחוץ לכדור הארץ. מעניין שם למעלה. היקום הוא אין סופי - כך סבורים. עוד לא הומצא הטלסקופ שיכול להשקיף מספיק רחוק בשביל לדעת אם יש סוף ליקום או לא.

ואם היקום כזה גדול - אז בטוח יש צורות חיים. גם אפילו אורגזמות קטנות. אבל עדיין לא הגענו לאורגזמות האלה, אולי שנהיה גדולים יותר Razz

אז אחים ואחיות... כן. יש חייזרים. וזה בטוח.

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי as1234 Sat Oct 02, 2010 6:05 pm

Falkor כתב:ברור שיש חיים מחוץ לכדור הארץ. מעניין שם למעלה. היקום הוא אין סופי - כך סבורים. עוד לא הומצא הטלסקופ שיכול להשקיף מספיק רחוק בשביל לדעת אם יש סוף ליקום או לא.

ואם היקום כזה גדול - אז בטוח יש צורות חיים. גם אפילו אורגזמות קטנות. אבל עדיין לא הגענו לאורגזמות האלה, אולי שנהיה גדולים יותר Razz

אי אפשר לראות את סוף היקום, לפחות לא במובן שאנחנו מכירים של "לראות". פשוט כי ייקח לאור המון, אבל המון זמן להגיע הנה. טוענים שהיקום קיים בערך 13 מיליארד שנים (ממש ממש בערך) ולכן יודעים על מה קורה רק במרחק של כ13 מיליארד שנות אור מכאן והיקום שם צעיר מאוד, פשוט כי אנחנו רואים עכשיו את מה שקרה שם לפני 13 מיליארד שנים. לגבי נושא האשכול, אני אישית מאמין שיש חיים שם איפשהו במרחבי היקום. אני אישית מחשיב חיים גם כיצורים חד תאיים, תכל'ס גם אנחנו היינו כאילו והתפתחנו אז גם להם יש פוטנציאל להתפתח.

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Loomen Sat Oct 02, 2010 6:38 pm

as1234 כתב:
Falkor כתב:ברור שיש חיים מחוץ לכדור הארץ. מעניין שם למעלה. היקום הוא אין סופי - כך סבורים. עוד לא הומצא הטלסקופ שיכול להשקיף מספיק רחוק בשביל לדעת אם יש סוף ליקום או לא.

אי אפשר לראות את סוף היקום, לפחות לא במובן שאנחנו מכירים של "לראות". פשוט כי ייקח לאור המון, אבל המון זמן להגיע הנה. טוענים שהיקום קיים בערך 13 מיליארד שנים (ממש ממש בערך) ולכן יודעים על מה קורה רק במרחק של כ13 מיליארד שנות אור מכאן והיקום שם צעיר מאוד, פשוט כי אנחנו רואים עכשיו את מה שקרה שם לפני 13 מיליארד שנים. לגבי נושא האשכול, אני אישית מאמין שיש חיים שם איפשהו במרחבי היקום. אני אישית מחשיב חיים גם כיצורים חד תאיים, תכל'ס גם אנחנו היינו כאילו והתפתחנו אז גם להם יש פוטנציאל להתפתח.

יפה כתבת (או אמרת xD). בנוסף אם נראה בעין הטלסקופ שלנו כוכבים ובהם יצורים תבוניים רוב הסיכויים שהם כבר נכחדו או שלא חיים בכוכב הזה יותר.
בנוסף ניתן לראות את השניות שלאחר המפץ הגדול ע"י הטלסקופ אם מסתכלים באמת למרחק של כ-13 מיליארד שנות אור אבל זאת בעיה כי אחרי כמה שניות זה כבר מסתיים ואז בעצם היקום מתרחב בכל שנייה בכ-300,000 ק"מ (רק עכשיו חשבתי על זה, וזה חתיכת גודל- פי כ-100 מקוטר כדור הארץ).

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics