Space
שלום!

Join the forum, it's quick and easy

Space
שלום!
Space
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מהי מוזיקה בשבילכם?

3 posters

Go down

מהי מוזיקה בשבילכם? Empty מהי מוזיקה בשבילכם?

הודעה על ידי Falkor Sat Oct 02, 2010 6:19 pm

אנשים ואנשים. חברים וחברות. אחים ואחיות. משתמשים ומשתמשות.
שאלה לי אליכם.

מה היא מוזיקה בשבילכם? איך אתם מתייחסים למוזיקה - אם בכלל אוהבים אותה.

אז בשבילי היא הכל. אני כמעט אובססיבי למוזיקה. בשבילי - היא הכל. אחד מהמשפטים היותר אהובים עליי הוא No Music - No life!
כולם יודעים שאני במצב רציני של אהבה למוזיקה. יום אחד - שעשיתי משהו שלא מוצא חן בעיני הוריי (נאמ נאמ. לא לגילכם). אז לא סגרו אותי בחדר. לא נתנו לי שבוע בלי מחשב. נתנו לי שבוע בלי מוזיקה. צעקתי, בעטתי, קיללתי.

אני יודע לנגן על תופים - ההתמחות שלי. אני מתופף בהרכב של חברים מבית הספר. פה ושם גם מנגן על גיטרה איזה שיר אם תרצו. Enter Sandman, Wonderwall, The wall... כמה קלאסות פה ושם D: ואני גם יודע I Like To Move It ממדגסקר ;P

המורה שלי לתיפוף היה מלמד אותי תיפוף גם בעזרת פילוסופיה. יום אחד הוא שאל אותי, מה ההבדל בין מוזיקה לרעש?
עניתי לו. אמרתי שרעש זה סתם... צליל. ומוזיקה אלו כמה צלילים ביחד היוצרים הרמוניה. הוא חייך. חיוך צופן סוד. טוב, זה סוד שהולך להגלות. הוא השיב לי ואמר שאין הבדל. על כל תוף במערכת - נתן מכה אחת. סתם עשה רעש. ואז, התחיל לעשות מעברים וירטואוזיים. ואיך הוא עשה אותם? נתן מכות על מה שלפני כן סתם עשה רעש. אז אין הבדל.

המוזיקה, מכך ניתן להבין, עמוקה מאוד. אפשר לשיר הכל. את המאוורר תקרה החלוד בבית אפשר לנסות לשיר ולחקות, או ממטרה של השכן.
יש בה רבדים שצריך יותר מאוזן טובה בשביל להבין אותם. ההרמוניה, שילוב הצלילים - מילא. במוזיקה יש פילוסופיה. יש חיים.

כבר אמרתי שאני חולה מוזיקה?
ואחזור על שאלה נחמדה.

מהי מוזיקה בשבילכם?

חזרה למעלה Go down

מהי מוזיקה בשבילכם? Empty Re: מהי מוזיקה בשבילכם?

הודעה על ידי snow Sat Oct 02, 2010 6:24 pm

מוזיקה זה דבר שעוזר לחיות, למשל אתה עצוב לפעמים מוזיקה תעודד אותך, אתה שמח מוזיקיה יכול לעשות אותך שמח יותר, אתה המום שגילית שיר חדש שפיספסת והוא אדיר, לכל רגש יש הבעה במוזיקה.

חזרה למעלה Go down

מהי מוזיקה בשבילכם? Empty Re: מהי מוזיקה בשבילכם?

הודעה על ידי Loomen Sat Oct 02, 2010 7:05 pm

מוזיקה היא דרך להבעת רגשות וחוויות שקרו.
אתה לא יכול להבין איך קוראים לדמוית באירוע לפי המוזיקה, אבל יש לך קו כללי למה שקרה (אם המוזיקה קודרת אז זה סימן שאולי היה קרוב או מוות) ומעבירה את הרגש וגורמת לקורא להתחבר לאותו הרגש- להזדהות עם הדמויות שחוו את האירוע, למרות שאין לו שום מושג מי הן.
זה מה שלפי דעתי מיוחד במוזיקה.

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics